Uitslagen

Uitslag HEMA Stamppotten Rit 04-02-2020 – Pijlen Rit

A Klasse Equipe
1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Henri Reimink & Dirk Boers
B Klasse Equipe
1. Vivanne Meewis & Margaret de Winter
2. Inge Hagen & Bianca Hagen
3. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven
C Klasse Equipe
1. Gerbin Abbink & Gea Nieuwenhave
2. Manuela Schuurman & Chris Aaltink
3. Joost Korbeld & Ronnie van Oenen

Volledige uitslag HEMA Stamppotten Rit


Voorlopige eindstand kaartleesseizoen 2019


Uitslag Twents Ribhouse Noabers Rit 02-12-2019 – Bol-Pijl rit

A Klasse Equipe
1. Ben Bosch & Gerwin Bosch
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Henri Reimink & Dirk Boers
B Klasse Equipe
1. Inge Hagen & Biance Hagen
2. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven
3. Vivianne Meewis & Maarten Klumper
C Klasse Equipe
1. Wim Hassink & Fred Jansen
2. Richard Bergman & André Veneberg
3. Gerben Abbink & Gea Nieuwehave

Volledige uitslag Noabers Rit


Tussenstand ASVH Kaartleeskampioenschap 2019 (stand per 06-11-19)


Uitslag Auto Techniek Luttenberg Rit 05-11-2019 – Puntenrit

A Klasse Equipe
1. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
2. Gerrit Wermink & Henk Schippers
3. Henri Reimink & Dirk Boers
B Klasse Equipe
1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven
C Klasse Equipe
1. Gerda Aaltink & Chris Aaltink
2. Joost Korbeld & Ronny van Oenen
3. Frank Haase & Jan Harmen Rook

Volledige uitslag Auto Techniek Luttenberg Rit


Uitslag Kamphuis Speklappen Rit 01-10-2019 – Lijntje Kruisen

A Klasse Equipe
1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
B Klasse Equipe
1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Gert Vasse & Wilfred Vasse
3. Inge Hagen & Bianca Hagen
C Klasse Equipe
1. Frank Haase & Jan Harmen Rook
2. Gerda Aaltink & Chris Aaltink
3. Gerben Abbink & Gea Nieuwehave

Volledige uitslag Kamphuis Speklappen Rit


Uitslag Porsche Centrum Twente Rit 03-09-2019 – Pijlenrit & Pijlen-Puntenrit

A Klasse Equipe
1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Piet van de Veer & Jeroen Rothman
B Klasse Equipe
1. Margaret de Winter & Vivianne Meewis
2. Inge Hagen & Bianca Hagen
3. Gert Vasse & Wilfred Vasse
C Klasse Equipe
1. Frank Haase & Jan Harmen Rook
2. Gerda Aaltink & Chris Aaltink
3. Richard Bergman & André Veneberg

Volledige uitslag Porsche Centrum Twente Rit


Uitslag Lantinga Advies Rit 04-06-2019 – Pijlenrit

A Klasse Equipe
1. Gerwin Bosch & Ben Bosch
2. Henri Reimink & Dirk Boers
3. Gerrit Wermink & Henk Schippers
B Klasse Equipe
1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Inge Hagen & Bianca Hagen
3. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven
C Klasse Equipe
1. Richard Bergman & Andre Veneberg
2. Gerben Abbink & Gea Nieuwehave
3. Gerda Aaltink & Chris Aaltink

Volledige uitslag Lantinga Advies Rit


Uitslag Eurol Rit 07-05-2019 – T Rit & Pijlenrit

A Klasse Equipe
1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Piet van de Veer & Jeroen Rothman
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
B Klasse Equipe
1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven
3. Chris Rens & Martijn Vosjan
C Klasse Equipe
1. Frank Haase & Jan-Harmen Rook
2. Richard Bergman & Andre Veneberg
3. Gerben Abbink & Gea Nieuwehave

Volledige uitslag Eurol Rit

Uitslag AH Eierrit 02-04-2019 – Ingetekende Lijn

A Klasse Equipe
1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Piet van der Veer & Jeroen Rothman
B Klasse Equipe
1. Inge Hagen & Bianca Hagen
2. Vivianne Meewis & Margaret de Winter
3. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
C Klasse Equipe
1. Bas van Kamperdijk & Kim Roemers
2. Frank Haase & Jan Harmen Rook
3. Wim Hassink & Fred Jansen

Volledige uitslag AH Eierrit


Uitslag Splash Carwash Rit 05-03-2019 – Grensbenadering

A Klasse Equipe
1. Ben Bosch & Gerwin Bosch
2. Henri Reimink & Dirk Boers
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
B Klasse Equipe
1. Inge Hagen & Bianca Hagen
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven
C Klasse Equipe
1. Wim Hassink & Fred Jansen
2. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave
3. Richard Bergman & Andre Veneberg

Volledige uitslag Splash Carwash Rit


Uitslag HEMA Stamppotten Rit 05-02-2019 – Pijlenrit

A Klasse Equipe
1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Henri Reimink & Dirk Boers
3. Ben Bosch & Gerwin Bosch
B Klasse Equipe
1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Inge Hagen & Bianca Hagen
3. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven
C Klasse Equipe
1. Wim Hassink & Fred Jansen
2. Gerbin Abbink & Gea Nieuwenhave
3. Anne-Marel Falkmann & Marcel Falkmann

Volledige uitslag HEMA Stamppotten Rit 2019