Uitslagen

Uitslag AH Eier Rit 04-04-2017

A Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Henri Reimink& Dirk Boers
3. Piet van der Veer & Jeroen Rothman

B Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
3. Chris Rens & Martijn Vosjan

C Klasse:

1. Emiel Boerkamp & Alfred Kinds
2. Fernando Hampsink & Thomas Visser
3. Wim Hassink & Fred Jansen

Volledige uitslag AH Eier Rit


De uitslagen van de eerste twee ritten van 2017 lieten even op zich wachten, hiervoor onze excuses.

Uitslag Splash Carwash Rit 07-03-2017

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg

B Klasse:

1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
3. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Bianca Hagen & Inge Hagen
3. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven

Volledige uitslag Splash Carwash Rit


Uitslag HEMA Stampotten Rit 07-02-2017

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Henri Reimink & Dirk Boers

B Klasse:

1. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
2. Chris Rens & Martijn Vosjan
3. Harrie Marsch & Jan Poppe

C Klasse:

1. Bianca Hagen & Inge Hagen
2. Dirk de Boer & Gerlinde Ebbing
3. Erwin Kolman & Arjan Haverslag

Volledige uitslag HEMA Stampotten Rit


Hieronder vindt u de laatste uitslagen:

Uitslag Noabers Rit 06-12-2016

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Henri Reimink & Dirk Boers
3. Ben Bosch & Gerwin Bosch

B Klasse:

1. Marcel Kuiper & Roel Kuiper
2. Erwin Dunnewind & Rob van Lohuizen
3. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp

C Klasse:

1. Tim Rietveld & Rijanne Rietveld
2. Bianca Hagen & Inge Hagen
3. Erwin Kolman & Arjan Haverslag

Volledige uitslag Noabers Rit 06-12-16


Tussenstand na Mercedes Baan Rit

Uitslag Mercedes Baan Rit 01-11-2016

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Henri Reimink & Dirk Boers

B Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Mark Holtman & Tom ten Den
3. Frank Spekreijse & Mark Spekreijse

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Richard Hammers & Wilma Hammers
3. Bianca Hagen & Inge Hagen

Volledige uitslag Mercedes Baan Rit 01-11-16


Uitslag Kamphuis Speklappen Rit 04-10-2016

A Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Piet van der Veer & Jeroen Rothman

B Klasse:

1. Frank Spekreijse & Mark Spekreijse
2. Chris Rens & Martijn Vosjan
3. Mark Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
3. Bianca Hagen & Inge Hagen
3. Tim Rietveld & Rianne Rietveld

Volledige uitslag Kamphuis Speklappen Rit 06-09-2016


Uitslag Porsche Centrum Twente Rit 06-09-2016

A Klasse:

1. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
2. Gerrit Wermink & Henk Schippers
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar

B Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Mark Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Bianca Hagen & Inge Hagen
3. Richard Hammers & Wilma Hammers

Volledige uitslag Porsche Centrum Twente Rit 06-09-2016


Uitslag Lantinga Advies rit 14-06-2016

A Klasse:

1. Ben Bosch & Gerwin Bosch
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten

B Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Chris Rens & Martijn Vosjan

C Klasse:

1. Bianca Hagen & Inge Hagen
2. Tim Rietveld & Rijanne Rietveld
3. Bastiaansen & van de Berg

Volledige uitslag Lantinga Advies Rit 14-06-2016


Uitslag Eurol-Oil Rit 03-05-2016

A Klasse:

1. Ben Bosch & Gerwin Bosch
2. Gerrit Wermink & Henk Schippers
3. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten

B Klasse:

1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp

C Klasse:

1. Tim Rietveld & Rijanne Rietveld
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Richard Hammers & Wilma Hammers

Volledige uitslag Eurol-Oil rit – 03-05-2016


Uitslag Splash Carwash rit 05-04-2016

A Klasse:

1. Ben Bosch & Gerwin Bosch
2. Gerrit Wermink & Henk Schippers
3. Joost Zwiers & Bas Kleinjan

B Klasse:

1. Frank Spekreijse & Mark Spekreijse
2. Gerben Abbink & Gea Nieuwenhave

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Tim Rietveld & Rijanne Rietveld
3. Bert Vloedgraven & Maxine Vloedgraven

Volledige uitslag Splash Carwash rit – 05-04-2016


Uitslag AH Noaber Eierrit 01-03-2016 (Uitgezet door Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar)

A Klasse:

1. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
2. Piet van der Veer & Jeroen Rothman
3. Henri Reimink & Dirk Boers

B Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Frank Spekreijse & Mark Spekreijse

C Klasse:

1. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
2. Tim Rietveld & Rijanne Rietveld
3. Erwin Kolman & Arjan Haverslag

Volledige uitslag AH Noaber Eierrit – 01-03-2016


Uitslag HEMA Stamppotten Rit 02-02-2016 (Uitgezet door Ben Schutte)

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
3. Ben Bosch & Gerwin Bosch

B Klasse:

1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Marc Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Tim Rietveld & Rijanne Rietveld
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Margaret de Winter & Matthieu Meewis

Volledige uitslag HEMA Stamppotten Rit – 02-02-2016


 

Uitslag De Kroon rit 01-12-2015 (Uitgezet door Gerrit Schutten & Gerald ter Harmsel)

A Klasse:

1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
3. Gerrit Wermink & Henk Schippers

B Klasse:

1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
3. Joost Zwiers & Bas Kleinjan

C Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
3. Erwin Kolman & Arjan Haverslag

Volledige uitslag De Kroon rit 01-12-2015


 

Tussenstand ASVH Kaartlees Club Kampioenschap 2015 (t/m november 2015)


Uitslag Baan Twente rit 03-11-2015 (Uitgezet door Martijn Vosjan & Ben Schutte)

A Klasse:

1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Gerrit Wermink & Henk Schippers
3. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten

B Klasse:

1. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Mark Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
3. Bianca Hagen & Inge Hagen

Volledige uitslag Baan Twente rit 03-11-2015


 

Uitslag Lantinga Advies rit 06-10-2015 (Uitgezet door Hans van ’t Hul en Jan Erik Rietman)

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Henri Reimink & Dirk Boers
3. Piet van der Veer & Jeroen Rothman

B Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Chris Rens & Martijn Vosjan
3. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg

C Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Margaret de Winter & Matthieu Meewis

Volledige uitslag Lantinga Advies rit 06-10-2015


 

 

Uitslag Slagerij Kamphuis rit 01-09-2015 (Uitgezet door Jolanda Legtenberg & Ard Hofmeijer)

A Klasse:

1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
3. Piet van der Veer & Jeroen Rothman

B Klasse:

1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Mark Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Bianca Hagen & Inge Hagen

Volledige uitslag Slagerij Kamphuis Speklappen rit 01-09-15


 

Uitslag Porsche Centrum Twente rit 09-06-2015 (Uitgezet door Martijn Vosjan, Chris Rens & Ben Schutte)

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Henri Reimink & Dirk Boers

B Klasse:

1. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Mark Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
2. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
3. Emiel Boerkamp & Hans Spiele

Volledige uitslag Porsche Centrum Twente rit 09-06-15


 

Uitslag Splash Carwash rit 12-05-2015 (Uitgezet door Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar)

A Klasse:

1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Gert van de Braak & Lucia van de Braak
3. Ben Bosch & Gerwin Bosch

B Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
3. Mark Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Emiel Boerkamp & Hans Spiele
3. Bianca Hagen & Inge Hagen

Volledige uitslag Splash Carwash rit 12-05-2015


 

Uitslag AH Eier Rit 07-04-2015 (Uitgezet door Jeroen Rothman & Piet van der Veer)

A Klasse:

1. Henri Reimink& Dirk Boers
2. Ben Bosch & Gerwin Bosch
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar

B Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
3. Bernard Veltien & Geert van den Berg

C Klasse:

1. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
2. Emiel Boerkamp & Hans Spiele
3. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp

Volledige uitslag AH Eier rit 07-04-2015


Uitslag Eurol Oil rit 04-03-2015 (Uitgezet door Dirk Boers en Henri Reimink)

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
3. Ben Bosch & Gerwin Bosch

B Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
3. Mark Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Margaret de Winter & Matthieu Meewis

Volledige uitslag Eurol Oil rit 04-03-2015


Uitslag Hema stamppotrit 03-02-2015 (Uitgezet door Ben Schutte)

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
3. Ben Bosch & Gerwin Bosch

B Klasse:

1. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
2. Mark Holtman & Tom ten Den
3. Chris Rens & Martijn Vosjan

C Klasse:

1. Matthijs Reimink & Chiel Keverkamp
2. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
3. Emiel Boerkamp & Hans Spiele

Volledige uitslag Hema stamppotrit 2015


Eindstand Kampioenschap 2014


Uitslag De Kroon – Baan rit 02-12-2014 (Uitgezet door Gerrit Schutten & Gerald ter Harmsel)

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Piet van de Veer & Jeroen Rothman
3. Gert van de Braak & Lucia van de Braak

B Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
3. Marc Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Ard Hofmeyer & Jolanda Legtenberg
2. Freek Jan Theunissen & Tim Rietveld
3. Rebecca Ooink op den Dijk & Hermen Ooink op den Dijk

Volledige uitslag De Kroon – Baan rit


Uitslag Roelofs Wegenbouw Rit 04-11-2014 (Uitgezet door Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld)

A Klasse:

1. Gerwin Bosch & Ben Bosch
2. Gert van de Braak & Lucia van de Braak
3. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten

B Klasse:

1. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
2. Chris Rens & Martijn Vosjan
3. Marc Holtman & Tom ten Den

C Klasse:

1. Erwin Kolman & Arjan Haverslag
2. Henk Brinks & Jan Willem Brinks
3. G Kip & D Blindheim

Volledige uitslag Roelofs Wegenbouw rit


Uitslag Slagerij Kamphuis Speklappenrit 07-10-2014 (Uitgezet door Gerrit Wermink en Henk Schippers)

A Klasse:

1. Gerwin Bosch & Ben Bosch
2. Jan Erik Rietman & Hans van ’t Hul
3. Henri Reimink & Dirk Boers

B Klasse:

1. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
2. Marc Holtman & Tom ten Den
3. Chris Rens & Martijn Vosjan

C Klasse:

1. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
2. Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld
3. Andre Leferink & Rick Roolvink

Volledige uitslag Slagerij Kamphuis Speklappenrit


Uitslag Porsche Centrum Twente Rit 02-09-2014 (Uitgezet door Jeroen Rothman & Piet van der Veer)

A Klasse:

1. Jan Erik Rietman & Hans van ’t Hul
2. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
3. Henri Reimink & Dirk Boers

B Klasse:

1. Marc Holtman & Tom ten Den
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar

C Klasse:

1. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
2. Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld
3. Andre Leferink & Rick Roolvink

Volledige uitslag Porsche Centrum Twente Rit


Uitslag Splash Carwash Rit 03-06-2014 (Uitgezet door Rutger Kwant)

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Gerwin Bosch & Ben Bosch
3. Jan Erik Rietman & Hans van ’t Hul

B Klasse:

1. Mark Holtman & Tom ten Den
2. Chris Rens & Martijn Vosjan
3. Rijk van Zwetselaar & Jeroen van Zwetselaar

C Klasse:

1. Hans Spiele & Emiel Boerkamp
2. Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld
3. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg

Volledige uitslag Splash Carwash Rit


Uitslag Avonturenpark rit 06-05-2014 (Uitgezet door Henri Reimink & Dirk Boers)

A Klasse:
1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
3. Piet vd Veer & Jeroen Rothman
B Klasse:
1. Erik Hesp & Truus Bakker
2. Chris Rens & Martijn Vosjan
3. Andre Woertman & Werner ten Cate
C Klasse:
1. Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld
2. Ard Hofmeijer & Jolande Legtenberg
3. Bertus Boerkamp & Henk Spiele

Uitslag AH Eierenrit 01-04-2014 (Uitgezet door Rob van Lohuizen & Erwin Dunnewind)

A Klasse:
1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Gerwin Bosch & Ben Bosch
3. Jan Erik Rietman & Hans van ’t Hul
B Klasse:
1. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Rob Nijman & Rien Tempert
C Klasse:
1. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
2. Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld
3. Bertus Boerkamp & Henk Spiele

 


Uitslag Eurol Rit 04-03-2014 (Uitgezet door Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar)

A Klasse:
1. Gerwin Bosch & Ben Bosch
2. Henri Reimink & Dirk Boers
3. Gert van de Braak & Lucia van de Braak
B Klasse:
1. Chris Rens & Martijn Vosjan
2. Mark Holtman & Tom ten Den
3. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
C Klasse:
1. Ard Hofmeijer & Jolande Legtenberg
2. Margaret de Winter & Matthieu Meewis
3. Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld

Uitslag Hema stamppotrit 04-02-2014 (Uitgezet door Ben Schutte)

A Klasse:

1. Gerwin Bosch & Ben Bosch
2. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
3. Piet vd Veer & Jeroen Rothman

B Klasse:

1. Berend Jansen & Robert Veldhuis
2. Chris Rens & Martijn Vosjan
3. Adre Woertman & Werner ten Cate

 

C Klasse:
1. Freek Jan Teunissen & Tim Rietveld
2. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg
3. Han Edelijn & Maud Edelijn

Volledige uitslag Hema stamppotrit 2014


 

Einduitslag 2013

Uitslag de Kroon Rit december 2013:

A Klasse:
1. Henri Reimink & Dirk Boers
2. Gerrit Wermink & Henk Schippers
3. Jan Erik Rietman & Hans van ’t Hul
C Klasse:
1. Rob Nijland & Rien Tempert
2. Robert Veldhuis & Berend Jansen
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar

 


Uitslag Baan Twenterit november 2013:
A Klasse:
1. Gerwin Bosch & Ben Bosch
2. Piet van de Veer & Jeroen Rothman
3. Gerrit Wermink & Henk Schippers
C Klasse:
1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Marc Holtman & Tom ten Den
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
 
 

 
Uitslag Slagerij Kamphuis speklappenrit oktober 2013:
A Klasse:
1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Gerwin Bosch & Ben Bosch
3. Hernri Reimink & Dirk Boers
C Klasse:
1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
2. Freekjan Teunisse & Tim Rietveld
3. Robert Veldhuis & Berend Jansen

 

Uitslag Porsche centrum Twente rit september 2013:
A Klasse:
1. Dave Kuiper & Roel Kuiper
2. Piet v.d. Veer & Jeroen Rothman
3. Gert v.d. Braak & Lucia v.d. Braak
C Klasse:
1. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar
2. Marc Holtman & Tom ten Den
3. Ard Hofmeijer & Jolanda Legtenberg

Volledige uitslag Porsche centrum Twente rit


Uitslag Avonturenpark Rit juni 2013:

A Klasse:

1. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
2. Gerrit Wermink & Henk Schippers
3. Dave Kuiper & Roel Kuiper

C Klasse:

1. Ard Hofmeier & Jolanda Legtenberg
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Marc Holtman & Tom ten Den

Volledige uitslag Avonturenpark rit

 


Uitslag Splash Carwash rit mei 2013

A Klasse:

1. Piet v.d. Veer & Jeroen Rothman
2. Jan Erik Rietman & Hans van ’t Hul
3. Gerrit Wermink & Henk Schippers

C Klasse:

1. Marc Holtman & Tom ten Den
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Jeroen van Zwetselaar & Gertjan Schutten

Volledige uitslag Splash carwash rit

 

 


Uitslag C-1000 Eierenrit april 2013

A Klasse:

1. Jan Erik Rietman & Hans van ’t Hul
2. Gerald ter Harmsel & Gerrit Schutten
3. Gerrit Wermink & Henk Schippers

C Klasse:

1. Gerben Abbink & Jeroen van Zwetselaar
2. Joost Zwiers & Bas Kleinjan
3. Ard Hofmeier & Jolanda Legtenberg

Volledige uitslag C-1000 Eierenrit april 2013


Uitslag Eurol Oil Rit Maart 2013

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers
2. Gerwin Bosch & Ben Bosch
3. Piet v.d. Veer & Jeroen Rothman

C Klasse:

1. Albert Snippe & Margaret de Winter
2. Joost Zwiers & Stijn op den Weegh
3. Gertjan Schutten & Jeroen van Zwetselaar

Volledige uitslag Eurol Oil Rit Maart 2013

 


 

Uitslag HEMA Stamppot Rit Februari 2013:

A Klasse:

1. Gerrit Wermink & Henk Schippers – 60 strafpunten
2. Gerwin Bosch – Ben Bosch – 90 strafpunten
3. Herman Pennings & Johan Kamp – 150 strafpunten

C Klasse:

1. Joost Zwiers & Bas Kleinjan – 60 strafpunten
2. Frank Spekrijse & Mark Spekrijse – 61 strafpunten
3. Marc Holtman & Tom ten Den – 120 strafpunten

Volledige uitslag HEMA Stampot rit februari 2013

 


Uitslagen 2012

Uitslag HEMA Stampport rit februari 2012

Uitslag Avonturenpark rit maart 2012

Uitslag C1000 Eieren rit april 2012

Uitslag Splash Car Wash rit mei 2012

Uitslag Eurol oil rit juni 2012

Uitslag Porsche Centrum Twente rit september 2012

Uitslag Speklappen rit oktober 2012

Uitslag Stegeman rit november 2012

Uitslag de Kroon rit december 2012