Startlijst 8 Uren van Hellendoorn 2016

Start nr Klasse  Starttijd Rijder Navigator Merk Clubklassement
1 sport 12:01 Gerald ter Harmsel Gerrit Schutten Citroen Cactus ASVH
2 sport 12:02 Gerrit Wermink Henk Schippers Opel Astra
3 sport 12:03 Rene van Witteveen Tjakko Koldewijn MG BGT
4 sport 12:04 Frank Mijling Eva Naaijen Skoda Octavia
5 sport 12:05 Albert Snippe Margaret de Winter Opel Kadett C ASVH
6 sport 12:06 Wim Mars Henri Hekman MGB MK1 ASVH
7 sport 12:07 Gert van de Braak Lucia van de Braak Porsche Boxster
8 sport 12:08 Willem Geuzebroek Guillaume Geuzebroek Daf 66
9 sport 12:09 Ronald Hake Marjan Kloese Rover Mini Cooper MOC Twente
10 sport 12:10 Klaes Meekma Yvonne Leenaars Mini Cooper Cabrio
11 toer 12:11 Joost Zwiers Bas Kleinjan n.n.b ASVH
12 toer 12:12 Arie Aitink Andre Broekhof Mini 1000 MOC Twente
13 toer 12:13 Riny Verkuijlen Rieta Verkuijlen Austin Mini
14 toer 12:14 Jouke Boersen** Daphne Oude Heuvel Mini Marcos MOC Twente
15 toer 12:15 Marco Bastiaanssen Mike Hilverink Rover Classic Mini ASVH
16 toer 12:16 Jan van de Lit Marco Oosterom Fiat Punto
17 toer 12:17 Steeven Bleeker Karine Valk Volvo
18 toer 12:18 Rene Huigens Paul Huigens Saab 96 V4
19 toer 12:19 Bert Maneschijn Erwin Schoppink Volkswagen Golf
20 toer 12:20 Fernando Hampsink Thomas Visser Opel Ascona
21 toer 12:21 Rico Schrooten Steffan van de Berg Opel Ascona
22 toer 12:22 Robert Roorda Werner Helmink Ford Escort RS2000 MK2
23 toer 12:23 Piet Polstra Celeste Polstra Porsche 944 Targa
24 toer 12:24 Gert Vasse Wilfred Vasse BMW 325i Cabriolet 1990
25 toer 12:25 Edwin Kersten Robert Hageman BMW E21 , 323i
26 toer 12:26 Wilfried Wolterinck Ria Wolterinck Burton
27 toer 12:27 Hindek Engelage Cora van Dijk Burton
28 toer 12:28 Frits de Wilde** Rick de Wilde Mercedes Benz 220CD ASVH
29 toer 12:29 Martijn Mozes Nadja Koning Volvo S40
30 toer 12:30 Jelte de Jong Tamara de Jong Ford Fiesta
31 toer 12:31 Gert Haar Nan Staal Nissan Terrano 2
32 toer 12:32 Patrick Snijders Karelina Buijtendorp Bmw Alpina V8
33 toer 12:33 Youri Hakkers Glenn Hakkers Volvo XC70
34 toer 12:34 Rob van Nus Theo Voesenek Mazda MX-5 NB
35 toer 12:35 Herman Scholten Alex Scholten VW Golf
36 toer 12:36 Ronnie Wagterveld Merijn Wagterveld Volvo S80
37 toer 12:37 Gerard Lantinga Jeanette Lantinga MG B
38 toer 12:38 Jeroen Santema Menno Santema Citroën C5 Tourer 2.0 d
39 toer 12:39 Erwin Kolman Arjan Haverslag Opel Ascona 400R ASVH
40 toer 12:40 Mark Duijster Twan Dieltjes Volvo 66
41 toer 12:41 Nick Dozeman Ryan Timmerman Fiat Grande Punto
42 toer 12:42 Raymond Padberg Bart Benes Volvo 142
43 toer 12:43 Rianne Eijler Rutger Poelman Peugeot 306
44 toer 12:44 Joost Buiting Joost van As Volvo Amazon Combi
45 toer 12:45 Petert Ywe van Bruggen Peter van Bruggen Daihatsu Sirion
46 toer 12:46 M Wijngaarden C Wijngaarden Peugeot 206 GTI
47 toer 12:47 Rob Nijman Rien Tempert Opel Manta A
48 toer 12:48 Nico Kranendonk Guido Thomassen Volvo 164
49 toer 12:49 Matthijs Reimink Chiel Keverkamp Renault Clio RS ASVH
50 toer 12:50 Maarten Bekhuis Dana Zasada Ford Escort MK1
51 sport 12:51 Erik Ciesluk Daisy Busser Volvo Amazon
52 sport 12:52 Ard Hofmeijer Jolanda Legtenberg Volvo Amazon ASVH
53 sport 12:53
54 sport 12:54
55 sport 12:55
56 sport 12:56
57 sport 12:57
58 sport 12:58
59 sport 12:59
60 sport 13:00
61 toer 13:01 Sander Hulskamp Marc Hulskamp MG Midget MKIII
62 toer 13:02 Bianca Hagen Inge Hagen Renault Clio ASVH
63 toer 13:03
64 toer 13:04
65 toer 13:05
66 toer 13:06
67 toer 13:07
68 toer 13:08
69 toer 13:09
70 toer 13:10
71 toer 13:11
72 toer 13:12
73 toer 13:13
74 toer 13:14
75 toer 13:15
** verantwoordelijke voor het clubklassement

Download hier de startlijst als pdf bestand